BEZPOSREDNI IMPORTER Z WŁOCH

P.P.H.U. ANTEPRIMA Sp. z o.o. zajmuje się importem i dystrybucją urządzeń grzewczych od 1990 roku. Wprowadzając na rynek polski nowoczesne, ekologiczne urządzenia grzewcze o wysokiej sprawności i efektywności przyczyniła się do popularyzacji i rozpowszechnienia systemów grzewczych opartych na kotłach opalanych olejem opałowym lub gazem.

     Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynku ANTEPRIMA jako jedna z pierwszych firm zaczęła oferować przemysłowe kotły parowe nisko- i wysokociśnieniowe z palnikami gazowymi lub olejowymi. Następnym etapem w działalności naszej firmy było wprowadzenie na rynek kotłów diatermicznych w których czynnikiem grzewczym jest olej.

     Z uwagi na dostawę kompletnych urządzeń, do minimum skrócony został czas potrzebny na zainstalowanie kotłów w miejscu zabudowy. Dzięki atrakcyjnej cenie, szybkiemu i prostemu montażowi, nieskomplikowanej obsłudze i bezawaryjnej pracy, urządzenia oferowane przez naszą firmę znalazły uznanie zarówno wśród użytkowników jak i wśród firm zajmujących się montażem tego typu urządzeń.Instalując nasze urządzenia na terenie całego kraju stworzyliśmy sieć serwisów umożliwiających szybkie i sprawne dokonanie rozruchu nowo zainstalowanych jednostek jak również dokonywanie okresowych przeglądów i regulacji.
W związku z wieloletnim doświadczeniem i szeroką ofertą pragniemy zaproponować Państwu skorzystanie z naszych usług w zakresie:

  • doboru i dostawy: kotłów parowych, wytwornic pary, kotłów wodnych, kotłów diatermicznych, palników olejowych i gazowych,
  • doradztwa technicznego związanego z wyżej wymienionymi urządzeniami,
  • dostawy części zamiennych do kotłów i palników.
W przypadku zainteresowania naszą ofertą lub w celu uzyskania dodatkowych informacji uprzejmie prosimy o kontakt z naszą firmą.